Co prawda nasz cykl „Z naszego archiwum” należy do najczęściej odwiedzanych, ale to zdjęcie wzbudziło wyjątkowe emocje u internautów. Wcześniej wrzuciliśmy fotografię na fanpage goldap.org.pl i w ciągu niespełna dwudziestu godzin skomentowano ją (na ogół sentymentalnie) 86 razy; udostępniono 22 razy. Fotografia upamiętnia dawne miejsce wypoczynku, zabaw i spacerów wielu gołdapian na wąwozie przy ulicy Reymonta. Obecnie są tam już tylko chaszcze.
Powiązane artykuły
-
Powitanie wakacji 2026
Zapraszamy do Parku Miejskiego w Gołdapi na pełne atrakcji święto rozpoczynające wakacje! W programie m.in.: animacje... -
Czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
W czerwcowe popołudnie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Gołdapi. Tym... -
Gołdapska „Piątka” pożegnała 41 absolwentów
Z początkiem września ubiegłego roku gołdapska „Piątka” liczyła 427 uczniów. Co też pokazuje, że szkoła rozwija...


Pamiętam to miejsce jako fantastyczną ślizgawkę w czasie normalnej ,prawdziwej zimy.
Andrzej Tobolski
Na ” Wąwóz” biegało się na wf i zimą jeżdziło na nartach.
Już coraz głębiej w wąwóz wkraczają prywatne ogrodzone działki. Zima może jeszcze kiedyś nastąpi ale wtedy nie będzie gdzie zjeżdżać. Pan Andrzej to chyba sam tam zjeżdżał bo wątpię by kiedykolwiek miał kolegów
Tam chodziło się na wagary pierwszego dnia wiosny 🙂